Sıkça Sorulan Sorular

Home / Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Yds gruplarında kayıt öncesinde yapılan bir deneme sınavı vardır. Öğrenciler bu sınavdaki performanslarına göre Ön Hazırlık veya YDS gruplarına yönlendirilirler.

Toefl da 4 beceri test edilmektedir. Bu becerilerdeki hazırbulunuşluk seviyesi her öğrencide farklılık gösterebileceği için öğrencinin ihtiyaçlarına yönelik bir eğitim programı çıkartılmaktadır.

Kursumuzda

  • 4, 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerine genel İngilizce ve okula yönelik bireysel eğitim,
  • 9, 10, 11. ve 12. sınıf öğrencilerine okula yönelik, Akademik İngilizce ve Pre- TOEFL eğitimi,
  • Lisede dil bölümündeki öğrencilere YKS DİL için sınav İngilizcesi eğitimi,
  • YDS – YÖK DİL eğitimi,
  • TOEFL – Hazırlık Atlama sınavı eğitimi,
  • Yetişkinlere özel Pratik İngilizce, İş İngilizcesi eğitimleri verilmektedir.

Kursumuza gelen öğrencilerinin İngilizce’yi öğrenme amaçlarının ne olduğu tespit edildikten sonra kendilerine seviyelerini belirlemek amacıyla farklı dil becerilerini ölçen sınavlar yapılır. Çıkan sonuçlar doğrultusunda başlangıç düzeyinde olan öğrenciler konuşma ve yazma odaklı, özel öğretim metotlarıyla, farklı ve özgün materyaller kullanılarak hazırlanmış olan eğitim gruplarına ya da isteklerine göre özel derslere yönlendirilebilirler.

Bu sorunun cevabı diğer yabancı dil kurslarından farklı, sistemli, orijinal ve özgün olmaya çalışmamızla alakalı. Var olan algıları değiştirmek, İngilizce sınavlarına dair bilinç geliştirmek için işe kurum adımız, markamızla başladık. KARA değil KARE olmayı tercih ettik.

“EEC DİL OKULU” İngilizce sınavlara hazırlanırken on binlerce adaya ışık tutmuş, birçok yayına imza atmış İngilizce öğretmenleri Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından 2006 yılında Ankara’da kurulmuş YDS , TOEFL, YÖKDİL, HAZIRLIK ATLAMA gibi İngilizce sınavlara yönelik eğitim veren köklü bir kurumdur. English Exam Center, Okuduğunu anlama ve Kelime alanında Türkiye’nin en kapsamlı sitesi olan ve TÜBİTAK Ödüllü site www.passagework.com ve tüm Türkiye’de sınavlara hazırlanan adaylara Ankara’daki içeriğin ulaşmasını sağlayan sanal dershane www.uzaktanyds.com yazılım projelerini üretmiştir. EEC Dil Okulu başta YDS olmak üzere sınav İngilizcesi alanında 40 a yakın yayını olan ve eğitim süreci boyunca kendi sistem ve yayınlarını kullanan ve içerik üretmeye devam eden bir dil okuludur.

Çözüm ortağımız EEC Dil Okulu kurucu İngilizce öğretmenleri Suat Gürcan ve Rıdvan Gürbüz’ün sistematik yaklaşımı ve özgün yayınlarımızla Ön Hazırlık programlarında 160, YDS – YÖKDİL gruplarında ise 120 derslik hedefe yönelik eğitim şeklinde ve alanında uzman, tecrübeli öğretmenler eşliğinde sizlere sunulmaktadır.

Yardım mı Lazım?