Programlar

Home / Programlar

YDS ÖN hazırlık gruplarının programları bu alanda birçok kitap yayınlamış, uyguladıkları öğretim sistemi ve test çözüm teknikleriyle öncü olan Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından hazırlanmaktadır ve YDS  Ön hazırlık gruplarında dersler bu alanda yayınları olan ve YDS konusunda uzmanlaşmış, bugüne kadar önde gelen çeşitli üniversitelerde görev almış ve almaya devam eden deneyimli YDS uzmanları tarafından verilmektedir. 


Hedefiniz YDS’den iyi bir not almaksa ancak YDS grupları için yeterli altyapınız yoksa, YDS için ön hazırlık yapmayan Genel İngilizce kurslarında vakit kaybetmek istemiyorsanız, YDS’de test edilen okuma, kelime ve dilbilgisi becerilerine yönelik özel bir çalışma yapmak istiyorsanız, ENGLISH EXAM CENTER DİL AKADEMİSİ’ndeki YDS Ön hazırlık gruplarımıza katılabilirsiniz.


- YDS ÖN HAZIRLIK programlarımız temel seviyeden başlayarak sizleri YDS gruplarımıza hazır hale getirecektir.
- YDS ÖN HAZIRLIK programlarımız 150-200 ders saatinden oluşmaktadır 
- Kurslarımız hafta içi gündüz, hafta içi akşam ve hafta sonları yapılan derslerle sürdürülmektedir. 
- Haftaiçi gündüz ve haftasonu 09.30 – 13.00 ve 13.30 -17.00 oturumlarımız mevcuttur.
- Haftaiçi akşam gruplarımızda ise 18.15-21.45 arasında yapılmaktadır.
- Bir kurs süresi haftalık ders saatlerine göre 2,5 ile 5 ay arasında değişmektedir.

ENGLISH EXAM CENTER DİL AKADEMİSİ’nde kayıt olunan tarihte Okuma ve Kelimeye yönelik yayınlarımız verilmektedir. Online eğitim sistemlerimizden olan www.passagework.com için şifre ve bu sistemin nasıl çalışılacağına dair çalışma programı da öğrencilerimize kayıt anında sunulmaktadır.

ENGLISH EXAM CENTER DİL AKADEMİSİ’nde uygulanan ve YDS temel alınarak oluşturulmuş Ön Hazırlık programlarında temel İngilizce bilgilerinden başlayarak bir eğitim verilir ve Okuma parçaları aracılığıyla kursiyerlerimizin hem İngilizce dilbilgisi hem de kelime hazinelerini geliştirecek çalışmalar yapılır. Bu çalışmaların yanında, kursiyerlerin YDS mantığına aşina olabilmeleri için en baştan itibaren soru çözüm teknikleri ve sınav stratejileri kullanılarak eğitim verilir. Okuma çalışmaları ve metin analizleri ile İngilizce bir cümleyi nasıl anlayabileceğinizi bütün detayları ile kavrama şansını yakalayacağınız YDS Ön Hazırlık kursunu tamamladıktan sonra YDS gruplarından en üst düzeyde verim alabilecek noktaya gelirsiniz. 

150-200 ders saatlik süre içinde tüm adaylar www.passagework.com sitemizden de faydalanmaktadır. www.passagework.com sitemizde bulunan ve YDS ÖN HAZIRLIK için oluşturulan 180 okuma parçası ve 5.000 kelime sayesinde de öğrencilerimiz Okuma ve Kelime konusunda kendilerini geliştirebilmektedir. 

YDS hazırlığı yapmak istiyorsanız ve sıradan Genel İngilizce kurslarında boşa harcayacak vaktiniz yoksa YDS Ön Hazırlık programlarımız ihtiyacınız olan İngilizce altyapısını en kısa sürede ve en etkin şekilde sizlere sunuyoruz.

YDS hazırlık gruplarının programları bu alanda birçok kitap yayınlamış, uyguladıkları öğretim sistemi ve test çözüm teknikleriyle öncü olan Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından hazırlanmaktadır ve YDS hazırlık gruplarında dersler bu alanda yayınları olan ve YDS konusunda uzmanlaşmış, bugüne kadar önde gelen çeşitli üniversitelerde görev almış ve almaya devam eden deneyimli YDS uzmanları tarafından verilmektedir. 

ENGLISH EXAM CENTER DİL AKADEMİSİ’nde YDS’ye hazırlık gruplarımıza katılabilmen

iz için en az Orta Düzey (Intermediate) İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca, daha önce YDS sınavına girdiyseniz sonuç belgenizi sunmanız, yoksa kurumumuzca hazırlanmış olan YDS seviye tespit sınavımıza kurumumuzda ya da internet adresimizde girerek en az orta seviyede (35+) bir puan almanız gerekmektedir. Eğer seviye tespit sınavımızdan 35+ bir puan aldıysanız ya da daha önce girmiş olduğunuz YDS sınavlarından 35-40 değerinde bir notunuz varsa YDS gruplarımıza katılabilirsiniz. Altyapınız bu seviyede değilse sizleri YDS ÖN HAZIRLIK gruplarımıza yönlendiriyoruz.

YDS GRUPLARIMIZ HAKKINDA GENEL BİLGİLER
 

YDS programlarımız 120 ders saatinden oluşmaktadır.

• Kurslarımız hafta içi gündüz, hafta içi akşam ve hafta sonları yapılan derslerle sürdürülmektedir.

Hafta içi gündüz ve hafta sonu 09:30 – 13:00 ve 13:30 -17:00 oturumlarımız mevcuttur.
Hafta içi akşam gruplarımızda ise 18:15-21:45 arasında yapılmaktadır.
Bir kurs süresi haftalık ders saatlerine göre 2,5 ila 4 ay arasında değişmektedir.

ENGLISH EXAM CENTER DİL AKADEMİSİ’nde YDS grupları mümkün olduğu kadar adayların notlarına göre ayrılmaktadır ve olabilecek en homojen gruplar oluşturulmaktadır. 

ENGLISH EXAM CENTER DİL AKADEMİSİ’nde diğer kurumlardan farklı olarak grup dersleri başlamadan önce kayıtlı olduğunuz tarihten itibaren tüm adaylara kendi seviyelerine göre okuma ve kelime odaklı uzaktan eğitim çalışma programları verilir ve dersler başlamadan önce adayların İngilizce’ye dair bilgi birikimlerini artırmaları sağlanır. 

ENGLISH EXAM CENTER DİL AKADEMİSİ’nde kayıt olunan tarihte Okuma ve Kelimeye yönelik yayınlarımız verilmektedir, online sistemlerimiz olan www.passagework.com ve www.uzaktanyds.com şifreleri ve bu materyallerin nasıl çalışılacağına dair çalışma programı da öğrencilerimize sunulmaktadır.

YDS KURSLARIMIZIN FORMATI

ENGLISH EXAM CENTER DİL AKADEMİSİ’nde uygulanan YDS kurslarımızda, 120 ders saatinin yaklaşık 40 ders saatinde YDS Sınav Stratejileri kitabımızın 1.cildi takip edilerek Gramer Konu anlatımları ve detaylı test çözümleri yapılmaktadır. Bu süreçte göreceğiniz konu anlatımları sınavda hem gramer sorularını kolaylıkla yapmanızı hem de tüm gramer yapılarına, cümle dizilimlerine, kısaltmalara vs. hâkim olarak tüm sınavda okuduğunuzu daha kolay ve daha hızlı anlamanızı sağlayacaktır. Ayrıca ilk günden başlayarak her oturumun son dersinde YDS READERS yayınımızdan ve çeşitli kaynaklardan Okuma ve Kelime Çalışmaları yapılmaktadır. Diğer bir deyişle gramer konu anlatımları süreci ile birlikte ilk günden başlayarak okuma ve kelime çalışmaları da yapılmaktadır. Bu sayede Okuduğunu Anlama ve Kelime üzerine kurulu olan YDS’ye hazırlık süreci kolaylaşmaktadır. Ayrıca ara deneme sınavları ile de öğretilen konular pekiştirilmektedir.
Gramer Konu Anlatımlarını ve testlerini bitirdikten sonraki 40 ders saatinde Sınav Stratejileri kitabımızın 2.cildi takip edilerek sınavda karışınıza çıkacak tüm Soru Tipleri üzerinde durulmaktadır. Cümle Tamamlama Soruları Nasıl Çözülmelidir? gibi başlıkları takip ederek sınavdaki tüm soru tiplerine dair stratejiler verilerek devamında özgün testler çözülmektedir. Bu süreçte de ilk 40 saatte olduğu gibi Okuma ve Kelime çalışmaları devam etmektedir. Diğer bir deyişle, YDS SINAV STRATEJİLEİR kitabı ile birlikte paralel olarak YDS READERS ve YDS DICTIONARY yayınlarımızdan Okuma ve Kelime çalışmaları yaparak sınav için gerekli olan tüm beceriler eş zamanlı olarak geliştirilmektedir. Ayrıca ara deneme sınavları ile de öğretilen konular pekiştirilmektedir.

Sürecimizin son 40 ders saatinde ise tüm konular detaylı bir şekilde bitirildiği için artık deneme sınavları süreci başlamaktadır. Bu süreçte Test Your YDS Level yayınımızdan geçmiş yıllara ait 10 deneme sınavı ile Özgün olarak hazırlamış olduğumuz 10 deneme sınavı, sınav formatında fasiküller halinde adaylara sunulmaktadır ve bu sınavların detaylı çözümleri yapılarak da sınav için tüm hazırlıklar tamamlanmaktadır. Ayrıca sınavdan önce okullarda 2 kez yapılan Türkiye geneli YDS deneme sınavları ile de “Gerçek Sınav – gerçek Mekan” parolamızla öğrencilerimiz YDS öncesindeki son provalarını yapmaktadır. 

120 ders saatlik süre içinde tüm adaylar www.uzaktanyds.com ve www.passagework.com sitelerimizden de faydalanmaktadır. www.uzaktanyds.com sitemizde bulunun yaklaşık 150 saatlik eğitim videoları sayesinde öğrencilerimiz dershanede öğrenilen konuları pekişmekte ya da istedikleri konuları ve testleri tekrar edebilmektedir. www.passagework.comsitemizde bulunan yaklaşık 700 okuma parçası ve 15.000 kelime sayesinde de öğrencilerimiz Okuma ve Kelime konusunda kendilerini geliştirebilmektedir.

YÖKDİL (YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI YABANCI DİL SINAVI) SINAVINA DAİR TÜM BİLGİLER …

YÖKDİL, ÜDS kaldırıldıktan sonra İngilizce ve diğer yabancı dil sınavlarının alana özgü olması yönünde bir beklenti içerisinde olan Akademik camia için Yeni YÖK tarafından gerekli görülen, YDS formatına yakın, ancak daha kolay bir sınavdır.

YÖKDİL, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler ve Sağlık Bilimleri olarak 3 ayrı alandan oluşmaktadır. Adaylar kendi alanına odaklanabilecekleri gibi, istedikleri alandan da sınava girebililmektedir. Adaylar sınava girmek istedikleri alanı sınav başvurusu esnasında seçecektir. Adaylar sınav başvurularını onayladıktan sonra alan tercihlerini değiştiremeyecektir.

Yükseköğretim Kurumları Yabancı Dil (YÖKDİL) Sınavı, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı himayesinde Anadolu Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi işbirliği ile düzenlenmektedir. YÖKDİL sınavı soruları Ankara Üniversitesi tarafından hazırlanmakta, sınav organizasyonu ise Anadolu Üniversitesi tarafından gerçekleştirilmektedir.

YÖKDİL sınavı yılda 2 kez, Mart ve Temmuz aylarında, 09.30 – 12.30 saatleri arasında 3 saatlik tek oturumda 30 ilde, 35 merkezde gerçekleştirilmektedir. İlki İngilizce alanında yapılan sınav gelecek dönemlerde Almanca, Fransızca, Arapça olarak da genişletilecektir. Adaylara, aynen YDS’de olduğu gibi çoktan seçmeli ve 5 cevap şıklı 80 adet soru sorulmaktadır ve 180 dakika sınav süresi verilecektir.

Değerlendirme 100 (yüz) puan üzerinden, yalnızca doğru cevaplar dikkate alınarak yapılacak, yanlış cevaplar sınav sonucuna etki etmeyecektir. Toplam puan, doğru sayıları 1.25 ile çarpılarak hesaplanmaktadır.

YÖKDİL sınav başvuruları elektronik ortamda www.yokdil.yok.gov.tr internet adresi üzerinden, sınav takviminde belirtilen başvuru süresi içinde yapılacaktır. Sınav ücreti 75 TL’dir.

YÖKDİL sınav notu yükseköğretim kurumlarındaki tüm akademik kadrolara başvuru yapmak için kullanılabilir. Sınav notunuzun YDS sınavında uygulandığı gibi, doktora başvuru sürecinden en az 55, doçentlik başvuru sürecinde de en az 65 olması gerekecektir. Bazı puanlar kurumlara göre de değişiklik gösterebilmektedir.

YÖKDİL’in geçerliliğine ilişkin düzenlemeler YDS ile aynıdır. YÖKDiL sadece Akademik başvurular için YDS ile eşdeğer kabul edilmektedir. TUS ve DUS sınavına girecek adaylar da YÖKDİL puanını (50) kullanabilmektedir. YÖKDİL Kamu’da ve Akademik camia dışında başka bir kurumda YDS ile aynı geçerliliğe sahip değildir.

YÖKDİL SINAV FORMATI 

YÖKDİL sınavında YDS’den farklı olarak Diyalog ve Yakın Anlamlı Cümleyi Bulma soru tipleri mevcut değildir. Ayrıca Cümle Tamamlama soruları 11, Çeviri soruları 12, Paragraf Tamamlama ve anlam bütünlüğünü bozan cümle soruları 6’şar adet sorulmaktadır. Okuma parçaları ise 3‘er soruluk 5 paragraf halinde 15 sorudan oluşmaktadır. YÖKDİL sınavı zorluk derecesi bakımından YDS ile kıyaslandığında adaylar YÖKDİL sınavında ortalama 15 puan daha fazla alabilmektedir.

1-6

Kelime soruları

31-41

Cümle Tamamlama

54-59

Paragraf Tamamlama

7-20

Dil bilgisi soruları

42-47

İngilizce-Türkçe Çeviri

60-65

Anlam Bütünlüğü

21-30

Cloze Tests

48-53

Türkçe-İngilizce Çeviri

66-80

Okuma Parçalar


YÖKDİL ÖRNEK SORULAR

http://asym.ankara.edu.tr/wp-content/uploads/sites/515/2017/02/Y%C3%96KD%C4%B0L-%C3%96RNEK-SORULAR-1.pdf 

http://asym.ankara.edu.tr/wp-content/uploads/sites/515/2017/02/Y%C3%96KD%C4%B0L-%C3%96RNEK-SORULAR-2.pdf

OKUMA – KELİME – ÇEVİRİ – TEST

kendi başınıza yaptığınız kelime ezberleme çalışmaları arzuladığınız kadar verimli olmuyor mu? 

”Okuduğumu tam olarak bi anlasam bu sınavlarda mutlaka başarılı olurum” mu diyorsunuz? 

Kendi başınıza yaptığınız çalışmalar sistemli olamıyor mu? 

Okuduğunuz metindeki uzun cümleler sizin için tam bir kabus mu? İngilizce bir cümleyi okuduktan sonra çoğu kez ‘Anladım ama anlatamıyorum!” mu diyorsunuz? 

”Aslında benim eksiğim gramer değil de kelime. Kelime bilgim yetersiz olduğu için YDS’de başarısız oluyorum” diye mi düşünüyorsunuz? 

”Okuma parçası sorularında hem parçayı hem de soruları anladığım halde yine yanlış cevap veriyorum”mu diyorsunuz?


İşte, bu ve bunlara benzer birçok soruyu kendinize sorduğunuzda aldığınız cevap “Evet” ise eğitim programlarımıza yeni eklediğimiz “Okuma-Kelime-Çeviri-Test” kursumuz tam size göre. 

Siz de artık okuduğunuz İngilizce metni tam manasıyla anlayabilecek ve sınavlarda sorulan detay bilgi gerektiren soruları çok daha rahat bir şekilde cevaplayacaksınız.

İngilizce bir cümleyi en iyi nasıl tahlil edebileceğinizi bütün detaylarıyla bu kursumuzda öğreneceksiniz.

YDS programlarımıza alternatif olarak hazırladığımız ve hem özellikle okuma ve çeviri alanında kendisini geliştirmek isteyen adaylar hem de YDS notlarını artırmak isteyen adaylar için hazırlanan Okuma- Kelime- Çeviri- Test gruplarının programları bu alanda birçok kitap yayınlamış, uyguladıkları öğretim sistemi ve test çözüm teknikleriyle öncü olan Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından hazırlanmaktadır ve Okuma- Kelime- Çeviri- Test gruplarında dersler bu alanda yayınları olan ve YDS konusunda uzmanlaşmış, bugüne kadar önde gelen çeşitli üniversitelerde görev almış ve almaya devam eden deneyimli YDS uzmanları tarafından verilmektedir. 

EEC’de Okuma-Kelime-Çeviri-Test hazırlık gruplarımıza katılabilmeniz için en az Orta Düzey (Intermediate) İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca, daha önce YDS sınavına girdiyseniz sonuç belgenizi sunmanız, yoksa kurumumuzca hazırlanmış olan YDS seviye tespit sınavımıza kurumumuzda ya da internet adresimizde girerek en az orta seviyede (35+) bir puan almanız gerekmektedir. Eğer seviye tespit sınavımızdan 35+ bir puan aldıysanız ya da daha önce girmiş olduğunuz YDS sınavlarından en az 35-40 değerinde bir notunuz varsa Okuma- Kelime- Çeviri- Test gruplarımıza katılabilirsiniz.

Okuma- Kelime- Çeviri- Test programlarımız YDS içeriği ile paralel olarak devam ettirilmektedir.
- Okuma- Kelime- Çeviri- Test programlarımız 60ila 120 ders saatinden oluşmaktadır 
- Kurslarımız hafta içi gündüz, hafta içi akşam ve hafta sonları yapılan derslerle sürdürülmektedir. 
- Haftaiçi gündüz ve haftasonu 09.30 – 13.00 ve 13.30 -17.00 oturumlarımız mevcuttur.
- Haftaiçi akşam gruplarımızda ise 18.15-21.45 arasında yapılmaktadır.
- Bir kurs süresi haftalık ders saatlerine göre 2,5 ile 4 ay arasında değişmektedir.

EEC’de  Okuma- Kelime- Çeviri- Test grupları adayların notlarına göre ayrılmaktadır ve homojen gruplar oluşturulmaktadır. 

EEC’de  diğer kurumlardan farklı olarak grup dersleri başlamadan önce kayıtlı olduğunuz tarihten itibaren tüm adaylara kendi seviyelerine göre okuma ve kelime odaklı çalışma programları verilir ve dersler başlamadan önce adayların İngilizce’ye dair bilgi birikimlerini artırmaları sağlanır. 

EEC’de  kayıt olunan tarihte Okuma ve Kelimeye yönelik yayınlarımız verilmektedir, online sistemlerimiz olan www.passagework.com ve www.uzaktanyds.com şifreleri ve bu materyallerin nasıl çalışılacağına dair çalışma programı verilmektedir.

EEC’de  uygulanan Okuma- Kelime- Çeviri- Test kurslarımızda, 120 ders saatinin yaklaşık 100 ders saatinde YDS READRES yayınımızdan ve çeşitli kaynaklardan Okuma ve Kelime Çalışmaları yapılmaktadır. Ayrıca bu sürece parelel olarak YDS içeriğinden de uzaklaşmamak adına her konuya dair testler de sunulmaktadır. Diğer bir deyişle okuma ve kelime çalışmaları ile birlikte ilk günden başlayarak test çözüm süreci de başlamaktadır. Bu sayede Okuduğunu Anlama ve Kelime üzerine kurulu olan YDS’ye hazırlık süreci kolaylaşmaktadır. Ayrıca ara deneme sınavları ile de öğretilen konular pekiştirilmektedir.

Sürecimizin son 20 ders saatinde ise 200’e yakın okuma parçası analizi ve tüm konular detaylı bir şekilde bitirildiği için artık deneme sınavları süreci başlamaktadır. Bu süreçte geçmiş yıllara ait 10 deneme sınavı ile Özgün olarak hazırlamış olduğumuz 10 deneme sınavı, sınav formatında fasiküller halinde adaylara sunulmaktadır ve bu sınavların detaylı çözümleri yapılarak da sınav için tüm hazırlıklar tamamlanmaktadır. Ayrıca sınavdan önce okullarda 2 kez yapılan Türkiye geneli YDS deneme sınavları ile de “Gerçek Sınav – gerçek Mekan” parolamızla öğrencilerimiz YDS öncesindeki son provalarını yapmaktadır. 

120 ders saatlik süre içinde tüm adaylar www.uzaktanyds.com ve www.passagework.com sitelerimizden de faydalanmaktadır. www.uzaktanyds.com sitemizde bulunun yaklaşık 150 saatlik eğitim videoları sayesinde öğrencilerimiz dershanedeki YDS programını takip edebilmektedir. www.passagework.com sitemizde bulunan yaklaşık 700 okuma parçası ve 15.000 kelime sayesinde de öğrencilerimiz Okuma ve Kelime konusunda kendilerini geliştirebilmektedir.

TOEFL IBT (Test of English as a Foreign Language – Internet-based Testing) her yıl 1 milyon’dan fazla kişinin girdiği dünya çapında yapılan bir sınavdır. TOEFL sonuçları dünyada ve Türkiye’de tüm resmi ve özel kurumlar tarafından kabul edilen İngilizce Yeterlilik düzeyidir. İngilizce olarak yapılır ve internet üzerinden yürütülür. Tamamlanması toplamda 4 1⁄2 saat süren bir sınavdır. 4 bölümden oluşur.

Reading

3 reading passages (20 min. each)

  • 12 – 14 questions
  • 10 different question types

Listening

1 conversation

  • 5 questions

2 lectures

  • 6 questions each

Speaking

2 Independent Questions

  • 15 seconds preparation time
  • 45 seconds Response Time

4 Integrated Questions

  • Reading + Listening + Speaking

Writing

1 Integrated Writing

  • Reading + Listening + Writing
  • 20 minutes

1 Independent Writing

  • 30 minutes

Denizli’deki Lise Dil bölümü öğrencilerine kaliteli, özgün, sürekli güncellenen yayın ve online destekli eğitim fırsatları Kare Kalem Yabancı Dil Kursu’nda sunulmaktadır.
Sınavın yaklaşık %70’lik bölümünün Reading Comprehension (Okuduğunu Anlama) becerisi üzerine dayalı olduğunu görülmektedir; sınava hazırlık sürecinde ilk geliştirilmesi gereken sınav stratejisi Okuma Becerisidir. Kare Kalem Yabancı Dil Kursu’nda okuma, kelime ve çeviri çalışmaları süreç boyunca aynı titizlikle devam ederken, dilbilgisi ve sınav stratejileri sistematik bir şekilde özgün kaynaklarla anlatılmaktadır. YKS – DİL sınavındaki soru dağılımı şu şekildedir;

1. KELİME/ PHRASAL VERBS 5 SORU
2. GRAMER (DİLBİLGİSİ)/ TENSES, PREPOSITIONS, CLAUSES, QUANTIFIERS 10 SORU
3. CLOZE TESTS 5 SORU
4. SENTENCE COMPLETION (CÜMLE TAMAMLAMA) 8 SORU
5. ENG-TUR TRANSLATION (İNG-TÜRKÇE ÇEVİRİ) 6 SORU
6. TUR-ENG TRANSLATION (TÜRKÇE-İNG ÇEVİRİ) 6 SORU
7. PARAGRAPH COMPLETION (PARAGRAF TAM) 5 SORU
8. IRRELEVANT SENT. (ANLAM BÜTÜNLÜĞÜNÜ BOZAN CÜMLE) 5 SORU
9. SITUATION (VERİLEN DURUMDA SÖYLENECEK İFADE) 5 SORU
10. DIALOGUES (KARŞILIKLI KONUŞMALAR) 5 SORU
11. RESTATEMENT (YAKIN ANLAMLI CÜMLE) 5 SORU
12. READING PASSAGES (OKUMA PARÇALARI) 15 SORU

80 SORU/ 120 DAKİKA

Kare Kalem Yabancı Dil Kursu Genel İngilizce

Gelen her öğrencinin İngilizce seviye tespiti yapılarak ilk adım atılır.
Kursiyerin İngilizce’yi öğrenme amacı belirlenir.
Her öğrenci seviyesine uygun bir gruba yada isteğine göre özel ders programına yerleştirilir.
Tecrübeli eğitimciler ile farklı metotların kullanıldığı derslere katılarak etkili konuşma, yazma ve dinleme becerilerini geliştirme imkanı yakalar.