Biz Kimiz?

KARE KALEM YABANCI DİL KURSU, alanında uzman olan 2 İngilizce öğretmeni Ali İhsan BURAK ve Hilal BAŞGELMEZ tarafından 2017 yılının Ağustos ayında Denizli’de kurulmuştur.
KARE KALEM YABANCI DİL KURSU, devlet okullarında ve özel okullarda İngilizce eğitimi alan yüzlerce öğrenciye verdiği Akademik İngilizce dersleriyle, onlara İngilizce öğrenme mantığını özümsemelerinde yardımcı olmanın yanı sıra, öğrencileri hedefledikleri üniversitelere belli bir İngilizce altyapısıyla göndermeyi ve üniversite eğitimleri boyunca karışılacakları İngilizce sınavlarında zorlanmadan geçebilmelerini amaçlayan bir kurumdur.
2006 yılında Suat GÜRCAN ve RIDVAN GÜRBÜZ tarafından Ankara’da kurulmuş olan ENGLISH EXAM CENTER DİL OKULU, KARE KALEM YABANCI DİL KURSU’NUN Denizli’deki çözüm ortağı olmuştur. Bu çözüm ortaklığı ile hedeflenen Ankara’da her yıl binlerce adayı YDS, YÖKDİL, HAZIRLIK ATLAMA gibi İngilizce sınavlara hazırlayan, bu alanlarda birçok yayına sahip olan Türkiye’nin en iyi dil eğitimi veren kurumlarından biri olan EEC DİL OKULU’NUN sistemini, Denizli’de bulunan ve en kısa sürede ve kalıcı olarak hem İngilizcenin mantığını hem de hazırlandıkları sınavların stratejilerini öğrenmeye çalışan öğrenci ve adaylarla buluşturmaktır.

Eğitim Kadromuz

KARE KALEM YABANCI DİL KURSU, alanında uzman olan 2 İngilizce öğretmeni Ali İhsan BURAK ve Hilal BAŞGELMEZ tarafından Denizli’de kurulmuştur.
Ali İhsan Burak

Ali İhsan Burak

İngilizce Öğretmeni | TOEFL Uzmanı
1982 yılında Denizli’de doğan Ali Ihsan Burak, ilk ve orta eğitimini Denizli’de tamamladı. 2005 yılında Gazi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. İlk öğretmenlik hayatına Denizlispor Kolejinde başlamıştır. Lisede derslere giren Ali İhsan Burak, öğrencilerini yaz okullarına götürmenin ötesinde başarılı son sınıf öğrencilere, yazılı sınavlar ve sözlü mülakatlar sonucunda, Amerika’da okuma şansını sağlayacak sınavlarla tanıştırmıştır....
Hilal Çay Başgelmez

Hilal Çay Başgelmez

İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ | YDS UZMANI
Meslekteki 13. yılında olan Hilal Başgelmez 1983 yılında Afyonkarahisar’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Afyonkarahisar’da tamamlayan Hilal Başgelmez, 2001 yılında Afyon Anadolu Öğretmen Lisesinden mezun olarak Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili Eğitimi bölümünü kazandı. 2005 yılında Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili Eğitimi Bölümünden mezun oldu. Üniversite öğrenciliği süresince çeşitli kurslarda sınav eğitmenliği ve İngilizce öğretmenliği yaptı. Mezun olduktan...